Уранці, коли пробуджуєшся, спитай себе: «Що я маю зробити?» Увечері, перше ніж заснути: «Що я зробив?» Піфагор

17.12.2018

Корисна інформація

5 курс

Д-51м

- 1 -  підгрупа

1. Борщ Дарія Андріївна
2. Лазевник Михайло Анатолійович (пл.)
3. Маковей Анатолій Костянтинович (пл.)
4. Натяга Анна Володимирівна (пл.)
5. Олійник Роксолана Михайлівна – староста

- 2 -  підгрупа

6. П`янтківська Наталія Миронівна
7. Пальонова Анна Павлівна
8. Твердохліб Юрій Романович
9. Трух Наталія Ростиславівна
10. Щур Вікторія Андріївна
11. Яковлєва Інеса Ігорівна

 

КН-51м

- 1 -  підгрупа

1. Блистів Олег Володимирович
2. Бубес Павло Андрійович (пл.)
3. Війтович Іван Ігорович
4. Вронський Остап Олегович
5. Гарасимович Руслан Ігорович (пл.)
6. Дуб`юк Василь Іванович
7. Іванський Олег Романович
8. Куликовський Василь Володимирович (пл.)
9. Куранов Артем Олександрович (пл.)
10. М`якуш Ростислав Ігорович
11. Мартиняк Павло Борисович (пл.)
12. Медзяк Андрій Іванович (пл.)

- 2 -  підгрупа

13. Милян Юліан Володимирович
14. Мишенюк Ірина Олегівна - староста
15. Осифляк Іван Іванович (пл.)
16. Панчак Ігор Романович (пл.)
17. Рубчук Андрій Олегович (пл.)
18. Ряскін Єфім Юрійович
19. Сомик Юрій Ігорович
20. Стоколоса Володимир Ярославович
21. Ханеданьян Мартин Олегович
22. Харко Ярина Володимирівна
23. Хорупанський Денис Олександрович (пл.)
24. Щербак Михайло Олександрович
25. Яцишин Остап Ігорович (пл.)

 

ТВД-51м

- 1 -  підгрупа

1. Бартків Юрій Ярославович
2. Берездецький Роман Михайлович
3. Варгалюк Віталій Русланович - староста
4. Гец Олексій Ігорович
5. Горак Данило-Богдан Романович
6. Гринів Василь Андрійович
7. Гук Михайло Григорович
8. Дем`янюк Руслан Романович
9. Дрозда Тарас Петрович
10. Жолоб Назарій Іванович

- 2 -  підгрупа

11. Ілейко Василь Миколайович (пл.)
12. Киць Андрій Петрович
13. Мельник Юлія Юріївна
14. Муска Михайло Михайлович
15. Нечипорук Анастасія Петрівна (пл.)
16. Ониськів Олег Романович
17. Паньків Юрій Іванович
18. Смусь Мирослав Олександрович

 

ТД-51м

- 1 -  підгрупа

1. Гедз Максим Анатолійович (пл.)
2. Денисюк Олег Петрович
3. Дяків Михайло Богданович
4. Євдоченко Роман Іванович (пл.)
5. Журавський Андрій Сергійович
6. Захарчишин Павло Миколайович
7. Іващук Віктор Васильович
8. Кваснюк Дмитро Романович
9. Костів Ростислав Русланович
10. Кудацький Назарій Олегович

- 2 -  підгрупа

11. Максимів Любомир Володимирович
12. Миринда Ігор Васильович (пл.)
13. Мороз Ростіслав Олегович (пл.)
14. Новотній Василь Михайлович
15. Присяжнюк Петро Петрович  – староста
16. Рудак Василь Михайлович
17. Семончук Іван Сергійович
18. Середницький Дмитро Васильович
19. Сидоренко Михайло Степанович
20. Сич Петро Андрійович
21. Федик Михайло Миколайович (пл.)
22. Яріш Назарій Миколайович

 

ТДКМ-51м

1. Вавричук Ірина Романівна
2. Гунько Ілона Андріївна
3. Гурняк Христина Володимирівна - староста
4. Іватьо Олег Володимирович (пл.)
5. Кулик Петро Степанович
6. Куц Ігор Анатолійович
7. Матвійчук Олександра Вікторівна
8. Мельничук Анатолій Сергійович
9. Улянчук Владислав Русланович
10. Щуревич Любомир Юрійович (пл.)