Чим більше знаєш, тим більше можеш. Е. Абу

17.11.2019

Корисна інформація

3 курс

 

Спеціальність 187 Деревообробні та меблеві технології"

ДТ-31

Куратор - Яріш Оксана Василівна (асистент каф.ТМВД)

1 підгрупа (ДТ-31/1)

1. Безущак Іван Володимирович
2. Гонза Олександр Ярославович
3. Горбачук Самуїл Олександрович
4. Гурський Аркадій Віталійович
5. Кізюн Андрій Валерійович
6. Коваль Андрій Володимирович
7. Кондратюк Олексій Сергійович
8. Кончаківський Богдан Тарасович
9. Кравченко Іван Артемович - староста
10. Критович Тарас Іванович
 

2 підгупа (ДТ-31/2)

11. Манзюк Андрій Олександрович
12. Мельник Вадим Олександрович
13. Оксеньчук Олександр Володимирович
14. Павлічко Денис Віталійович
15. Селін Олег Васильович
16. Телятинський Ігор Михайлович
17. Туровський Ілля Андрійович
18. Чердак Ярослав Ігорович 

 

____________________________________________________________________________________________

Спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія
Спеціалізація: Технології деревинних композиційних матеріалів і модифікування деревини

ТДКМ-31

Куратор - Ортинська Галина Євгенівна (асистент каф. ТДКМ)

1. Голаєвич Ірина Ігорівна - староста

 

____________________________________________________________________________________________

Спеціальність 122 Комп’ютерні науки

КН-31

Куратор - Процик Юрій Степанович (доцент каф.ІТ)

1 підгупа (КН-31/1)

1. Балтарович Олег Юрійович пл.
2. Боднарь Іван Ігорович - староста
3. Болкот Віталій Романович
4. Войтович Андрій Васильович
5. Гайда Анна-Марія Сергіївна пл.
6. Гарасимчук Максим Васильович
7. Гринда Остап Миколайович пл.
8. Дибач Олександр Миколайович
9. Затхей Олег Володимирович пл.
10. Козак Віталій Володимирович

2 підгупа (КН-31/2)

11. Кухта Олександр Петрович
12. Поліщук Софія Ігорівна
13. Рибак Владислав Юрійович пл.
14. Свиридюк Ігор Ярославович пл.
15. Сидорко Ярослав Ігорович
16. Скоринович Василь Романович
17. Терлецький Роман Юрійович
18. Чорненька Олександра Ярославівна
19. Штипук Остап Васильович


Спеціальність 126 Комп’ютерні науки

ІСТ-31

Куратор - Яцишин Світлана Іванівна (доцент каф.ІТ)

1. Бачало Ростислав Володимирович
2. Гринчук Володимир Володимирович - староста
3. Заричнєв Андрій Володимирович
4. Кондратюк Володимир Анатолійович пл.
5. Лях Роман Ігорович пл.
6. Матюшок Артур Валентинович
7. Свірський Владислав Григорович пл.
8. Северенюк Михайло Русланович 
9. Улинець Назар Андрійович пл.
10. Чуркін Ігор Дмитрович пл.

____________________________________________________________________________________________

Спеціалізація "Дизайн"


Д-31

Куратор - Шатківський Микола Мілетійович (асистент каф. дизайну)

1 підгупа (Д-31/1)

1. Бик Ірина Андріївна пл.
2. Валевська Вікторія Степанівна пл.
3. Гарбаренко Дарина Русланівна пл.
4. Градова Марія Андріївна пл.
5. Гранкіна Анастасія Леонідівна пл.
6. Гуцуляк Діана Степанівна - староста
7. Доронюк Катерина Миколаївна пл.
8. Загоруйко Анна Володимирівна пл.
9. Зосімчук Анастасія Іванівна
10. Ілик Наталія Василівна пл.
11. Козакевич Анастасія Володимирівна пл.
12. Кудрявцева Анастасія Миколаївна пл.


 2 підгупа (Д-31/2) 

13. Кузишин Валерія Русланівна пл.
14. Логвинюк Олена Сергіївна пл.
15. Лончук Владислава Андріївна
16. Манишин Юрій Романович пл.
17. Михалюк Юлія Сергіївна
18. Піскунов Юрій Сергійович
19. Семенюк Дарія Всеволодівна
20. Семків Вікторія Романівна
21. Томчишин Тіна Романівна пл.
22. Хитра Олеся Ігорівна
23. Шворак Вікторія Василівна пл.
24. Ярмус Катерина Юріївна пл.

 

____________________________________________________________________________________________