Дуже небагато людей живе сьогоденням. Більшість готується жити пізніше. Дж. Свіфт

21.11.2017

Корисна інформація

1 курс

До уваги студентів 1 курсу!  

Поселення 1 курсу у гуртожитки буде відбуватися з 29, 30, 31 серпня, 1 вересня.
Студентам зарахованим на платну форму необхідно з 28 серпня у дирекції інституту укласти угоду та проплатити за навчання (копії квитанцій подати у дирекцію ІДТД).
Початок навчання у понеділок 4 вересня 2017 року.
____________________________________________________________________________________________

УВАГА! У складі підгруп можливі зміни. Слідкуйте за оновленням. 

Спеціальність 187 Деревообробні та меблеві технології"

ДТ-11

Куратор - Яріш Оксана Василівна (асистент каф.ТМВД)

1 підгрупа (ДТ-11/1)

1. Безущак Іван Володимирович
2. Гонза Олександр Ярославович
3. Горбачук Самуїл Олександрович
4. Гурський Аркадій Віталійович
5. Кізюн Андрій Валерійович пл.
6. Коваль Андрій Володимирович
7. Кондратюк Олексій Сергійович
8. Кончаківський Богдан Тарасович
9. Кравченко Іван Артемович - староста
10. Критович Тарас Іванович
 

2 підгупа (ДТ-11/2)

11. Манзюк Андрій Олександрович
12. Мельник Вадим Олександрович
13. Оксеньчук Олександр Володимирович
14. Павлічко Денис Віталійович
15. Петрусь Мар'ян Володимирович
16. Селін Олег Васильович
17. Телятинський Ігор Михайлович
18. Туровський Ілля Андрійович
19. Чердак Ярослав Ігорович 


ДТС-11

Куратор - Білий Ярослав Миколайович  (асистент каф.ТМВД)

1 підгупа (ДТС-11/1)

1. Артемовський Василь Володимирович пл.
2. Бакай Назарій Ігорович пл.
3. Баньковський Сергій Михайлович
4. Бідюк Дмитро Віталійович пл.
5. Ващенко Роман Анатолійович пл.
6. Вислобіцький Богдан Ярославович
7. Вільгуцький Любомир Михайлович пл.
8. Гунькало Тарас Вікторович пл.
9. Данилів Степан Михайлович
10. Долінський Мирон Дмитрович пл.
11. Дума Юрій Іванович
12. Ковтко Юрій Євгенович
13. Медвідь Назар Андрійович пл.

2 підгупа (ДТС-11/2)

14. Коржан Олександр Русланович пл.
15. Коцюба Василь Ігорович пл.
16. Кошик Андрій Богданович - староста
17. Михайлишин Святослав Юрійович пл.
18. Петровський Роман Олександрович
19. Печенюк Іван Миколайович пл.
20. Плясецький Іван Володимирович пл.
21. Рибак Тарас Михайлович пл.
22. Савченко Ростіслав Олександрович пл.
23. Семенчук Владислав Едуардович
24. Сойма Павло Іванович
25. Шуркало Артем Володимирович
26. Щербатюк Олег Романович пл. 

 

____________________________________________________________________________________________

Спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія
Спеціалізація: Технології деревинних композиційних матеріалів і модифікування деревини

ТДКМ-11

Куратор - Копанський Микола Михайлович (асистент каф. ТДКМ)

1. Голаєвич Ірина Ігорівна - староста


ТДКМС-11

Куратор - Копанський Микола Михайлович (доцент каф. ТДКМ)

1. Борейчук Микола Ігорович пл.
2. Борейчук Наталія Володимирівна
3. Власюк Софія Андріївна
4. Дуць Вячеслав Володимирович
5. Захарчук Микола Русланович
6. Компанець Катерина Павлівна - староста
7. Кулініч Галина Вячеславівна
8. Мушин Ярослав Богданович
9. Сергєєв Юрій Едуардович
10. Слюсар Дмитро Олександрович
11. Сохар Віталій Петрович

____________________________________________________________________________________________

Спеціальність 122 Комп’ютерні науки

КН-11

Куратор - Процик Юрій Степанович (доцент каф.ІТ)

1 підгупа (КН-11/1)

1. Балтарович Олег Юрійович пл.
2. Боднарь Іван Ігорович - староста
3. Болкот Віталій Романович
4. Войтович Андрій Васильович пл.
5. Гаван Олеся Русланівна
6. Гарасимчук Максим Васильович
7. Гринда Остап Миколайович пл.
8. Дибач Олександр Миколайович
9. Затхей Олег Володимирович пл.
10. Козак Віталій Володимирович пл.

2 підгупа (КН-11/2)

11. Курах Ярема Андрійович
12. Кухта Олександр Петрович
13. Поліщук Софія Ігорівна
14. Рибак Владислав Юрійович пл.
15. Свиридюк Ігор Ярославович пл.
16. Сидорко Ярослав Ігорович
17. Скоринович Василь Романович
18. Терлецький Роман Юрійович
19. Чорненька Олександра Ярославівна
20. Штипук Остап Васильович


КНС-11

Куратор - Яркун Володимир Ігорович (асистент каф.ІТ)

1 підгупа (КНс-11/1)

1. Бутинець Володимир Романович
2. Вовк Володимир Орестович
3. Волинець Євген Олегович
4. Заник Юрій Васильович
5. Корольчук Юрій Ярославович пл.
6. Лисейко Богдан Васильович
7. Меглін Андрій Романович - староста
8. Місьо Андрій Романович  пл.
9. Могилевич Іван-Тиміш Андрійович  пл.
10. Мулька Назар Андрійович
11. Пастернак Володимир Ігорович  пл.
12. Петрик Юрій Іванович  пл.
13. Пундор Богдан Іванович  пл.


 2 підгрупа (КНс-11/2)

14. Розумовський Микола Петрович  пл.
15. Савечко Тарас Ігорович
16. Сапіга Олег  Юрійович  пл.
17. Устімова Олена Валеріївна  пл.
18. Федотов Юрій Володимирович
19. Филипчак Володимир Мирославович  пл.
20. Шиба Роман Михайлович
21. Шиманський Ігор Андрійович
22. Шимков Володимир Русланович
23. Штимпель Дмитро Богданович
24. Штокало Назар Юрійович
25. Шумило Владислав Вадимович
26. Юринець Олег Юрійович  пл.


Спеціальність 126 Комп’ютерні науки

ІСТ-11

Куратор - Яцишин Світлана Іванівна (доцент каф.ІТ)

1. Бачало Ростислав Володимирович
2. Гринчук Володимир Володимирович - староста
3. Заричнєв Андрій Володимирович
4. Лях Роман Ігорович пл.
5. Матюшок Артур Валентинович
6. Свірський Владислав Григорович пл.
7. Северенюк Михайло Русланович пл.
8. Улинець Назар Андрійович пл.
9. Чуркін Ігор Дмитрович пл.

____________________________________________________________________________________________

Спеціалізація "Дизайн"


Д-11

Куратор - Шатківський Микола Мілетійович (асистент каф. дизайну)

1 підгупа (Д-11/1)

1. Бик Ірина Андріївна пл.
2. Валевська Вікторія Степанівна пл.
3. Гарбаренко Дарина Русланівна пл.
4. Градова Марія Андріївна пл.
5. Гранкіна Анастасія Леонідівна пл.
6. Гуцуляк Діана Степанівна - староста
7. Доронюк Катерина Миколаївна пл.
8. Загоруйко Анна Володимирівна пл.
9. Зосімчук Анастасія Іванівна
10. Ілик Наталія Василівна пл.
11. Козакевич Анастасія Володимирівна пл.
12. Кудрявцева Анастасія Миколаївна пл.


 2 підгупа (Д-11/2) 

13. Кузишин Валерія Русланівна пл.
14. Логвинюк Олена Сергіївна пл.
15. Лончук Владислава Андріївна
16. Манишин Юрій Романович пл.
17. Михалюк Юлія Сергіївна
18. Піскунов Юрій Сергійович
19. Семенюк Дарія Всеволодівна
20. Семків Вікторія Романівна
21. Томчишин Тіна Романівна пл.
22. Хитра Олеся Ігорівна
23. Шворак Вікторія Василівна пл.
24. Ярмус Катерина Юріївна пл.

 

ДС-11

Куратор - Рибачек Лариса Іванівна (ст.викл. каф. дизайну)

1. Білик Оксана Петрівна
2. Вінтонів Максим Ігорович
3. Гнат Софія Романівна
4. Звізло Ольга Ігорівна
5. Конечний Павло Леонович пл.
6. Копинець Тамара Сергіївна
7. Крицун Андрій Ігорович пл.
8. Сушко Христина Михайлівна - староста
9. Шкварок Олег Тарасович

 

____________________________________________________________________________________________